حاشیه های ختم مایکل جکسون ! + عکس - عکس - فیلم - بازی - اخبار - موبایل - مدل
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شنبه 27 تیر‌ماه سال 1388

مراسم یادبود مایکل جکسون خواننده پاپ صبح روز سه شنبه 8 جولای در استیپلزسنتر لس آنجلس برگزار شد؛ مراسمی که به خاطر مرگ ناگهانی او در 50 سالگی با جنجال ها و حاشیه های فراوانی همراه بود و برای مدتی هرچند کوتاه اخبار مربوط به دلایل مرگ جکسون، رسوایی های او و بدهی هایش را در حاشیه قرار داد.

روز جمعه حدود 6 میلیون نفر به صورت آنلاین برای دریافت بلیت حضور در مراسم یادبود جکسون در استیپلز سنتر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد 8750 نفر روز یکشنبه به طور تصادفی انتخاب شدند. دیگر هواداران  جکسون، در خارج از استیپلز سنتر و یا از طریق شبکه های NBC، ABC، CBS،CNN و MSNBCکه مراسم یادبود جکسون را به طور زنده پوشش  می دادند، شاهد مراسم بودند. منابع خبری آمریکایی  اعلام کردند که حدود 1 میلیارد نفر در سراسر جهان مراسم یادبود جکسون را به طور مستقیم تماشا کرده اند.


 در این مراسم هنرمندانی همچون ماریا کری، استیوی واندر ، لایونل ریچی، جنیفر هادسون، کوئین لطیفه، آشر و حتی  شاهین جعفر قلی ، نوجوان ایرانی که در برنامه Britain’s got talent به جهانیان معرفی شد، شرکت کردند. هر کدام از این هنرمندان برنامه ای را اجرا کردند و به نوعی یاد و خاطره ی جکسون را در دل  1 میلیارد نفر از هوادارانش زنده کردند.


 اما آنچه بیش از همه،  حاضران در استیپلز سنتر و تمام کسانی که از طریق شبکه های تلویزیونی شاهد مراسم بودند را متاثر کرد خداحافظی پاریس، دختر 11 ساله ی جکسون با  پدرش بود. او در انتهای مراسم روی صحنه آمد و در حالی که صدایش می لرزید و گریه امانش را بریده بود به حاضران گفت :" فقط می خواهم بگویم، از زمانی که به دنیا آمدم تا به امروز پدرم بهترین پدری بود که کسی می تواند داشته باشد."


 مادر دو فرزند مایکل، دبی رو ، که در ابتدا قرار بود در مراسم شرکت کند اما بعد تغییر عقیده داده بود  و مراسم را  از طریق تلویزیون تماشا می کرد با مشاهده ی  وداع متاثر کننده ی  پاریس با پدرش، به شدت منقلب شد و شروع به گریه کرد.


 دبی رو و مایکل جکسون در سال 1996 با یکدیگر ازدواج کردند و فرزند پسر آنها پرینس جکسون در سال 1997 و فرزند دختر آنها ، پاریس، در سال 1998 به دنیا آمدند. آنها در 1999 از هم جدا شدند و دبی حضانت فرزندانش را به مایکل سپرد. دبی رو که اعلام کرده بود نمی خواهد با حضور خود در مراسم  موجب ایجاد هرگونه اختلالی در روند عادی این مراسم شود، در مزرعه خود واقع در کالیفرنیا، شاهد مراسم بود.


 


  خانواده ی جکسون ( از راست به چپ):  برادران و خواهرانش مارلن، تیتو، جرمین  رندی، ربی ، جانت به همراه بچه های جکسون پاریس و پرینس مایکل جکسون اول.    پاریس و پرینس مایکل جکسون اول به همراه برادر کوچک آنها پرینس مایکل جکسون دوم ( بلانکت)       استیو واندر و اجرای آهنگ “Never thought you would live this summer    شاهین جعفر قلی و اجرای یکی از آهنگ های جکسون“ who’s lovin


 شاهین جعفر قلی به همراه جنیفر هادسن و لیونر ریچی


    سخنرانی مارلن برادر جکسون در پایان مراسم