دختر 16 ساله ، قربانی دوستی خیابانی شد - عکس - فیلم - بازی - اخبار - موبایل - مدل
چهارشنبه 31 تیر‌ماه سال 1388

جام جم آنلاین: پسر جوانی که به بهانه ملاقات دختر مورد علاقه‌اش با مادر خود؛ وی را اغفال و همراه 3 نفر از دوستانش مورد آزار و اذیت قرار داده بود و تحت تعقیب قرار داشت با 2 نفر از همدستانش دستگیر شد.

به گزارش «جام‌جم»،‌روز28 خرداد امسال زنی به همراه دختر 16 ساله‌اش به شعبه یکم بازپرسی دادسرای جنایی کرج رفت و از 4 مرد شرور به اتهام آزار و اذیت فرزندش شکایت کرد.

پس از این شکایت، بازپرس حسینی رازلیقی به تحقیق از دختر16 ساله پرداخت که وی در اظهاراتش گفت: یک سال قبل با بهنام آشنا شدم.

وی به عناوین مختلف به من وعده می‌داد بزودی با من ازدواج می‌کند و به محض این‌که شرایط مالی‌اش بهتر شود، به خواستگاری‌ام می‌آید.

وی افزود: 3 روز قبل بهنام به من تلفن زد و گفت مادرش قصد دارد با من ملاقاتی داشته باشد و بنابراین مرا به خانه‌اش دعوت کرد. من هم به گمان این‌که گفته‌های وی صحت دارد، پذیرفتم و به منزل آنها در یکی از محله‌های کرج رفتم؛ اما او در این محل مرا در اتاقی زندانی کرد و سپس مورد آزار و اذیت قرار داد و کتکم زد و بعد از اتاق بیرون رفت.

دقایقی بعد از اتاق بیرون آمدم و با مشاهده گوشی تلفن روی میز اتاق‌نشیمن تصمیم گرفتم با پلیس تماس بگیرم که بهنام متوجه شد و مرا بشدت کتک زد و به داخل اتاق انتقال داد و سپس 3 مرد جوان دیگر با حمله‌ور شدن به سویم مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد سوار خودرویی کرده و در یکی از محله‌های اطراف خانه‌ام رهایم کردند.

تهدیدهای تلفنی برای فرار از اتهام سیاه

پس از بازگشت به خانه، بهنام چند مرتبه‌ای تلفن زد و تهدیدم کرد اگر ماجرا را به خانواده‌ام اطلاع دهم، مرا به قتل می‌رساند و آبروی خانوادگی‌ام را می‌برد که در پی این تهدید، چند روزی سکوت کردم اما عاقبت خانواده‌ام را در جریان گذاشتم.

با تشکیل پرونده قضایی در این ارتباط، ماموران جنایی آگاهی استان تهران، تحقیقات ویژه‌ای را آغاز کردند و با اطلاعاتی که از شاکی به دست آوردند، به چهره‌نگاری رایانه‌ای از 4 مرد شرور پرداختند و جستجو برای یافتن آنها ادامه پیدا کرد. جستجوها ادامه داشت تا این که هفته قبل بهنام، سرکرده باند در یکی از محله‌های کرج شناسایی و دستگیر شد و در بازجویی‌های پلیسی هرگونه آزار و اذیت دختر نوجوان را انکار کرد. در ادامه تحقیقات پلیسی روز 27 تیرماه امسال 2 همدست دیگر این متهم نیز شناسایی و دستگیر شدند.